Şiir Tutkusu

Menü

Yayın Hakkı Notu

Şiir Tutkusunda bulunan yazı, şiir, deneme, öykü, resim, fotoğraf ve diğer içeriklerin hemen hemen tamamı kullanıcılar tarafından şiir tutkusunda yayınlanması için şiir tutkusu kullanım sözleşmesini kabul ederek kayıt edilmiştir. Kullanıcıların kayıt ettikleri dışındaki şiir, deneme ve öyküler ise bilgi vermek amacıyla sunulmakta olup site ziyaretçilerden bu içerik karşılığında herhangi bir ad altında maddi isteklerde bulunulmamaktadır.

Size ait olan bir şiir izniniz dışında sizin veya başkasının adı ile siteye kayıt edilmiş ise bu konuda tarafımıza bilgilendirme yaptığınız takdirde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Şiir Tutkusunda bulunan içeriklerin başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Şiir Tutkusuna şiirlerini kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail, posta yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu şiirlerin Şiir Tutkusunda yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Şiir Tutkusunda yayınlanan diğer materyallerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı Şiir Tutkusuna aittir. Bu materyaller, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla kopyalanabilir.

siirtutkusu.com